Modüler Bölme Duvar Sistemleri, Sınırlanızı Siz Çizin...
0216 428 38 20 pbx

Hakkımızda

NEDEN ABAY YAPI SİSTEMLERİ ?

ABAY YAPI SİSTEMLERİ inşaat sektöründe 21. yüzyıl tekniğine ve tarzına uygun çalışma ortamları yaratmak üzere kurulmuştur. Kendi konusundaki geniş ürün yelpazesiyle sektörün kalite ve çözüm idolü olmuştur.Yarattığı modern mekanlarla TÜRK YAPI SEKTÖRÜ ‘nde haklı bir yere sahip olmuş ve dünyanın önde gelen firmalarıyla işbirliğini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çıkarlarıyla birleştirmiştir.

ABAY YAPI SİSTEMLERİ; farklı detay çözümleri sunabilen, bütçenize göre alternatifli projeler üretebilen bir firmadır. Sizlere sunduğumuz ürünlerin yıllar sonra bile devamlılık ve teslim garantisi vardır .

ABAY YAPI SİSTEMLERİ; projelendirme, detay çözümleme ve hepsinden önemlisi teslim süresi konularında üstünlüğünü her projede ortaya koymaktadır

KALİTE POLİTİKAMIZ

BAŞARININ ANAHTARI: YARATICI VE YENİLİKÇİ OLMAK

Etik değerlere ve çevreye saygılı ekip çalışması ile son teknolojileri kullanarak yeni ürünler geliştirmek.

Mimari tasarımlara ve gereksinimlere uygun esnek, kolay montajlı ve modüler sistemler üretmek.

Sahip olduğu mutlu insan gücünü en verimli şekilde kullanıp, onlara araştırma, eğitim ve gelişim fırsatları sağlamak.

ÜSTÜN ÜRETİMİN GÜCÜ

Tescilli ticari markalarımız EXELINE™ Modüler Bölme Duvar Sistemleri ve ALUFRAM™ Alüminyum Kapı Sistemleri TS:EN ISO 9001 Standartlarında ABAY YAPI SİSTEMLERİ tesislerinde üretilmektedir.

Tedarikçilerimiz müşterilerimizden sonraki en büyük gücümüzdür.

ABAY YAPI SİSTEMLERİ kalitesi dünyaca kabul görmüş olan ASAŞ ALUMİNYUM ve YILDIZ CAM firmalarıyla işbirliği yapmaktadır.